اخبار

سریع ترین راه واردات کالا از چین کدام است؟

در دنیای امروز، هیچ چیز به اندازه زمان ارزش ندارد. این روزها تمام هدف انسان این است که راه‌هایی برای کوتاه کردن زمان انجام کارها بیابد. اگر به روند پیشرفت انسان در دستیابی به تکنولوژی دقت کنید، می‌بینید که سال به سال سرعت رشد آن بیشتر می‌گردد. به همین دلیل یافتن سریع‌ترین راه برای واردات کالا از چین شاید مهمترین موضوع در امر واردات کالا از چین باشد، اما چه چیزی می‌تواند به ما در کوتاه کردن زمان مراحل انجام واردات از چین  کمک کند؟ آیا راهی میانبر برای انجام این کار وجود دارد؟ 

برای واردات کالا از چین با کمترین زینه و در سریع ترین زمان با وانیکس کلیک کنید.

واردات کالا از چین چقدر اهمیت دارد؟

قبل از هر توضیحی راجع به اینکه چطور می‌توان در کمترین زمان واردات کالا از چین انجام داد، لازم است که از خود بپرسیم مگر واردات از این کشور چقدر اهمیت دارد که بخواهیم دنبال کوتاه ترین راه برای انجام آن باشیم؟ راستش کشور چین مهمترین مقصد برای واردات کالا به داخل کشور است. 

شرکت‌ها و استارتاپ‌های چینی توانسته‌اند با استفاده از مواد خام و نیروی انسانی ارزان، متنوع‌ترین و ارزان‌ترین کالاهای مورد نیاز در سراسر دنیا را تولید کنند. به همین دلیل بهترین راه واردات کالا برای ایرانیان، خرید از چین است. هر بازرگانی به دنبال وارد کردن کالاهای مورد نیاز خود از چین است؛ چرا که آن‌ها را ارزان خریداری کرده و با قیمتی مناسب در بازار ایران به فروش می‌رساند. 

مراحل واردات کالا از چین

اما سوال بعدی در مورد واردات کالا از چین این است که مراحل آن کدام و انجام آن چقدر زمان‌بر است؟ در حالت کلی انجام مراحل واردات از کشور چین شامل 3 مرحله کلی است. در مرحله اول، شما باید قیمت اجناسی که می‌خواهید وارد کنید را ابتدا از شرکت‌های چینی استعلام گرفته و سپس آن را با قیمتی که قرار است در بازار ایران به فروش برسد، مقایسه کنید. 

همه چی درباره سال 2023

این کار مسیر کلی واردات از کشور چین را مشخص می‌کند؛ چرا که هزینه‌های این واردات در این انتخاب مشخص می‌گردد؛ سپس شما بعد از تعیین قیمت اجناس، یک پیش فاکتور برای شرکت چینی می‌فرستید که در آن قیمت اجناس، چگونگی پرداخت هزینه و تعداد اجناس مشخص گردیده است. 

بعد از اینکه اجناس خریداری شد، نوبت به تحویل آن به شرکت‌های بین‌المللی حمل و نقل و انتقال آن به داخل کشور می‌رسد. واردات کالا از چین یا از راه هوایی انجام می‌گیرد، یا دریایی یا زمینی. شما خود هنگام ارسال اجناس تعیین می‌کنید که از کدام راه اجناس را انتقال دهید. در نهایت بعد از ارسال اجناس به داخل کشور، شما باید با در دست داشتن مدارک لازم به گمرک ایران رفته و برای ترخیص اجناس اقدام کنید.

این کار یکسری آشنایی‌ها با قوانین اداری گمرک کالا نیاز دارد و البته اگر در این زمینه تجربه قبلی داشته باشید، ساده‌تر می‌توانید کالاهای خود را ترخیص کنید. ترخیص کالا همچنین نیازمند پرداخت یک مبلغ با عنوان حق گمرکی است. این مبلغ بسته به اجناسی که وارد می‌کنید، متفاوت است. 

مشاوره واردات رایگان وانیکس

انجام کلیه مراحلی که نام بردیم مدت زمان زیادی نیاز دارید؛ چرا که اولا باید کارهای مذاکره و ارتباط با شرکت چینی انجام شود که اگر تجربه قبلی در این مورد نداشته باشید نیازمند صرف زمان زیادی است. همچنین داشتن یک رابط در کشور چین به نام فوروارد باعث می‌شود که کلیت این مذاکره در زمان بسیار کمتری صورت گیرد. 

برای استفاده از مشاوره واردات رایگان شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید.

یک جراحی خیلی نرم با دستگاه پلکسر

از طرفی داشتن قرارداد با شرکت‌های حمل و نقل به شما کمک می‌کند که سریعتر اجناس خود را به گمرک ایران بفرستید و البته تعیین اینکه کدام روش انتقال اجناس بهتر و سریعتر است نیز نیاز به تجربه قبلی دارد. 

و از همه مهمتر شناخت قوانین اداری گمرک برای ترخیص کالا بسیار لازم است. اگر آشنایی قبلی وجود نداشته باشد بیشترین زمان را به خود اختصاص می‌دهد؛ چرا که گیر کردن در پیچ و خم قوانین بسیار وقت‌گیر است. همه این مراحل را می‌توانید با مشاوره واردات کالا از چین کمپانی وانیکس به نحو احسنت انجام دهید. این کمپانی به شما مشاوره می‌دهد که چطور در کمترین زمان کار واردات خود را انجام دهید. 

راه حل؟ شرکت بازرگانی در تهران

همانطور که گفتیم مشورت و کمک از یک کمپانی وارداتی معتبر باعث می‌شود شما بتوانید در کمترین زمان ممکن واردات کالا از چین خود را انجام دهید. کمپانی وانیکس یکی از شکت‌های بازرگانی موجود در تهران است که با داشتن فورواردر در چین، تجربه کافی در ارتباط با شرکت‌های بین‌المللی حمل و نقل و البته آشنایی کامل با قوانین ترخیص کالا، بهترین گزینه برای انجام واردات کالا از کشور چین است.

 شما با سپردن کارهای واردات خود به این کمپانی می‌توانید در کمترین زمان ممکن کالاهای مورد نیاز خود را وارد کنید. با این انتخاب در زمان و انرژی خود صرفه جویی کرده و به سادگی به سود زیاد می‌رسید. 

برای رفتن به سایت شرکت بازرگانی در تهران کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا